OneSafe PC Cleaner Pro v6.2 İndir

OneSafe PC Cleaner Pro v6.2 İndir
0,00
Puan Verin: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Puan: 0,00 / 5 (0)

Programın Dili:

Türkçe

Sürüm:

6.2

Dosya Boyutu:

4,25 Mb

RAR Şifresi:

programindirsene.com

OneSafe PC Cleaner Pro v6.2 İndir

Saul Goodman
09 Ağu 2018
Yorum Yok

OneSafe PC Cleaner Pro v6.2 İndirOneSafe PC Cleaner Pro, Windows hatalarını hızlı ve kolay bir şekilde düzeltmenize yarayan bir bakım programıdır. Neredeyse tüm hataları hataları OneSafe PC Cleaner Pro v6.2 ile düzeltmeniz mümkündür. Belirli aralıklarla bilgisayarınızı temizlemek ve gerek yazılımsal gerek donanımsal bakımını yaparak performans düşünü engelleyebilirsiniz. Bilgisayarınızın açılma süresi ilk zamanlara göre ciddi oranda uzadı mı? OneSafe PC Cleaner Başlangıç ​​Yöneticisi, ‘Başlat‘ menüsünden istenmeyen programları tanımlamayı ve silmenize imkan sağlar. Başlama ve kapanma süresi, Başlangıç menüsünden sadece birkaç program silindiğinde bile önemli ölçüde iyileştirilebilir.

OneSafe PC Cleaner Pro, sabit diskinizde yer kaplayarak, zaman içinde PC’nizde biriken gereksiz dosyaları ve kısayolları bulur ve siler. OneSafe PC Cleaner Pro, bilgisayarınızdan kaldırıdığınız programlar tarafından geride bırakılan gereksiz kısayolları ve dosyaları arar ve siler. OneSafe PC Cleaner, kayıt defterindeki gereksiz girişleri de tanımlayıp silebilir.

Güvenlik ve İnternet sisteminizin sağlıklı çalışabilmesi için ayarları optimize etmeniz çok önemlidir. Bilgisayarınızın ayarlarını en hızlı ve en verimli şekilde çalışmasını sağlamak için OneSafe PC Cleaner Pro ile optimize edin. OneSafe PC Cleaner ile, bilgisayarınızın performansını optimize etmek için varsayılan ayarları kullanabilir veya ayarlarınızı özelleştirerek size en uygun optimizasyon seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Gizliliğinizi Koruyun:
Web‘de gezindiğinizde, genellikle bulunduğunuz yeri ve ziyaret ettiğiniz sitelerin bilgileri bilgisayarınızda depolanır. Aslında, dosyalarınızın, geçici dosyalarınızın ve Geri Dönüşüm Kutusu’nuzda bırakılan öğelerin geçmişi, onu arayan herkes için özel bir parmak izini bırakır. OneSafe PC Cleaner, PC’nizdeki gizliliğin korunmasıyla ilgili riskleri tespit eder ve ortadan kaldırır ve özel bilgilerinizin güvende kalmasını sağlar.
Diğer bilgisayar temizleme programları için Bakım kategorimizi ziyaret edin.

OneSafe PC Cleaner Pro v6.2’nin Özellikleri:

 • Bilgisayarınızın sorunlarını analiz eder ve onarmanıza yardımcı olur.
 • Kalıntı dosyaları ve eski kayıt defteri verilerini temizlemek için özel bir modüle sahiptir.
 • İstenmeyen dosyalar ve özel verileri arkada iz bırakmadan temizleyebilir.
 • Windows önyükleme yapılandırması sayesinde açılış ve kapanış sürenizi düşürür.
 • Uygulama Performansı İyileştirme modülü sayesinde bilgisayarınızın performansı artar.
 • Her zaman bilgisayarınızı temiz ve güçlü tutmak için gerekli bir programdır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?