Counter-Strike: Global Offensive İndir

Counter-Strike: Global Offensive İndir
5,00
Puan Verin: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Puan: 5,00 / 5 (1)

Programın Dili:

Türkçe

Sürüm:

1.34.8.5

Dosya Boyutu:

4,13 Gb

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Counter-Strike: Global Offensive İndir

Saul Goodman
06 Ağu 2018
1 Yorum

Counter-Strike: Global Offensive İndirCounter-Strike: Global Offensive yepyeni bir arayüz ile geliyor çok ayrıntılı modeller çok daha gerçekçi silah kontrolü ve daha birçok özelliğe sahip. Counter-Strike‘ın bu versiyonunun geçmiş sürümlerden çok farklı olduğunu zaten çıktığı andan itibaren farketmişsinizdir. Silahların fiyatları ve çeşitleri değişti, paranızla ve taktiklerinizle daha stratejik bir şekilde oynamanız gerekiyor. Genel olarak oynayış üzerine daha çok odaklanılmış bir sürüm.

Counter-Strike: Global Offensive, genel hatlarıyla Counter-Strike 1.6‘nın geliştirilmiş modern bir versiyonudur. Aslında, Counter-Strike 1.6‘dan gelen sıradan haritaların çoğu yeniden tasarlandı. Oyunun yeni bir Counter-Strike 1.6 veya Counter-Strike: Source karışımı bir sürüm olduğunu söyleyebiliriz. Oldukça çok şey değişmiş ve yeni ve mükemmel silah kontrolüne alışmak biraz zaman alabilir. Topluluk ve grafik tabanlı kullanıcı arayüzünün değiştirilmesi gibi ilave içeriklerle diğer Counter-Strike sürümlerinden tamamen ayrılıyor. Valve, Counter-Strike: Global Offensive‘da genellikle farklı dokular / paintjobs ve hatta silahlarınız veya bıçaklarınız için olan grafikleri de bu sürümle beraber tanıttı. Counter-Strike: Global Offensive, Counter-Strike 1.6 ya da Counter-Strike: Source‘dan hemen hemen her yönü ile daha geliştirilmiş bir sürümdür.

Online oynanabilmesinin yanı sıra, bilgisayar platformu için Steam ile başlatılan oyun daha sonra Xbox 360 ve Playstation 3 konsolları için de piyasaya sürüldü. Ancak konsollardaki oyun hala bilgisayarda alınan deneyim kadar başarılı değil. Genel olarak Counter-Strike: Global Offensive, Counter-Strike‘ın geçmiş sürümlerinde oyunculardan aldıkları eleştiriler sayesinde birçok özellik ile dolu yeni ve geliştirilmiş bir versiyonudur. Kesinlikle eski Counter-Strike sürümlerinin oyuncuları için bu sürüme geçmek için cazip nedenlere sahip. FPS oyunlarına pek sıcak bakmıyor ve sevmiyor olsanız da CS: GO sürümünü kesinlikle denemelisiniz, pişman olmayacağınızdan eminiz.

Counter-Strike: Global Offensive Sistem Gereksinimleri: (Lütfen CS: GO oyununu ücretsiz indirmeden önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows Vista / Windows XP
İşlemci: Intel® Core 2 Duo E6600 ya da AMD Phenom™ X3 8750 işlemci veya daha üstü.
Bellek [RAM]: 2 GB RAM gereklidir.
DirectX Sürümü: DirectX 9 veya daha üstü. [DirectX 12 Full İndir]

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)