Corel VideoStudio Ultimate 2019 İndir
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)
Corel VideoStudio Ultimate 2019 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

22.2.0.392

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Corel VideoStudio Ultimate 2019 İndir

John Rambo
25 Mar 2019
Yorum Yok

Corel VideoStudio Ultimate 2019 İndirCorel VideoStudio Ultimate 2019, diyalog ve arka plan sesi arasında mükemmel bir senkronizasyonla sürükleyici filmler oluşturmanıza yardımcı olarak geliştirilen etkileyici bir video editörüdür. Ayrıca, tümleşik geliştirme aracını ve çok özel efektlerle kişiselleştirilmiş klipleri kullanarak onları DVD’lere yazmanıza olanak tanır. Dilerseniz diğer bir sürümü olan Corel VideoStudio Ultimate 2018‘i sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Corel VideoStudio Ultimate 2019, temiz bir tasarıma sahip ve çok sayıda video düzenleme parametresinden oluşuyor. Birçok yararlı öğreticiye ve yardım kılavuzuna sahip olabilirsiniz ve video düzenleme işlemiyle ilgili kapsamlı ayrıntılara sahiptir. Bu program dosyalarınızı bir kütüphanede tutmanıza izin verip Kütüphane, videolar, görüntüler ve şarkılar gibi her tür öğeyi saklayabilirsiniz. Çeşitli farklı şablonlarla doldurulan bu program, video veya görüntüler arasına yerleştirilebilir ve içeri veya dışarı solmak için çok çeşitli seçenekler arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca ses dosyalarını ekleyebilir ve bunları zaman çizelgesinde tercih edilen konuma yerleştirebilirsiniz. Corel VideoStudio Ultimate 2019 aynı zamanda ses varken müzik seviyesini düşüren Audio Ducking moduna sahiptir, böylece anlatıcıyı arka plan müziğinden duyabilirsiniz. Sonuçta Corel VideoStudio Ultimate, şaşırtıcı videoları kolayca ve zahmetsizce oluşturmanıza izin veren etkileyici bir programdır. Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi ziyaret edin.

Corel VideoStudio Ultimate 2019’un özellikleri: (Aşağıda Corel VideoStudio Ultimate 2019’u ücretsiz indirildikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri mevcuttur.)

 • Diyalog ve arkaplan sesi arasında mükemmel bir senkronizasyonla sürükleyici filmler oluşturmanıza yardımcı olarak etkileyici bir video editörü geliştirilmiştir.
 • Entegre geliştirme aracını ve çok özel efektlerle kişiselleştirilmiş klipleri kullanarak bunları DVD’lere yazdırmanızı sağlar.
 • Temiz bir tasarıma sahip ve çok sayıda video düzenleme parametresinden oluşuyor.
 • Birçok yararlı öğretici ve yardım kılavuzuna sahip olabilir ve video düzenleme işlemiyle ilgili kapsamlı ayrıntıları içerir.
 • Dosyalarınızı bir kütüphanede tutmanızı sağlar.
 • Çeşitli farklı şablonlarla donatılmıştır.
 • Ses vurgusu duyulduğunda müzik seviyesini düşürecek Audio Ducking modu var, böylece anlatıcıyı fon müziğinin üzerinde duyabilirsiniz.

Corel VideoStudio Ultimate 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Corel VideoStudio Ultimate 2019’u ücretsiz indirmeden önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 3 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Core i3 veya üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?