Ashampoo WinOptimizer 16 İndir
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)
Ashampoo WinOptimizer 16 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Türkçe

Sürüm:

16.00.20

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Ashampoo WinOptimizer 16 İndir

Theodore Bagwell
04 Ağu 2018
Yorum Yok

Ashampoo WinOptimizer 16 İndirAshampoo WinOptimizer 16, bilgisayarınızın en üst düzeyde performans gösterebilmesi için bilgisayarınızı temizlemek ve optimize etmek için kullanılabilecek kullanışlı bir araçtır. Ashampoo WinOptimizer 16 kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve Genel Bakış bölümünden programın detaylarını kolayca inceleyebilirsiniz. Ashampoo WinOptimizer 16, sistem bakımı, Performans İyileştiricisi, Windows Özelleştirici, Sistem Analizcisi, Backuo Yöneticisi, Görev Planlayıcı ve Dosya Araçları gibi çeşitli farklı modüllere sahiptir. Sistem Bakımı, sürücü temizleyici, tıklama iyileştiricisi, kayıt defteri iyileştiricisi ve birleştirme araçlarından oluşur. Performans İyileştiricisi, servis yöneticisi, başlangıç ve kaldırma yöneticisidir. Windows Customizer, tweaking, antispy, dosya ilişkilendirmeleri, simge koruyucu ve bağlam menü yöneticisi de bu programa dahildir. Sistem Analizcisi sistem bilgisinden ve DiskSpace Explorer‘dan oluşur. Ashampoo WinOptimizer 16, aramalarınızı kolaylaştırmak için bir favori listesi oluşturmanıza izin verir. Sonuç olarak Ashampoo WinOptimizer 16, bilgisayarınızı temizlemek ve optimize etmek için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır. Diğer bir optimizasyon programı olan Uniblue PowerSuite 2018 yazılımını da deneyebilirsiniz.
Diğer optimizasyon programları için Bakım kategorimizi ziyaret edin.

NOT: Bu optimizasyon programı hem x86 yani 32 bit hem de x64 bit bilgisayar sistemleriyle uyumludur sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde çalışır.

Ashampoo WinOptimizer 16 Özellikleri: (Aşağıda, Ashampoo WinOptimizer 16 ücretsiz indirme sonrasında karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikleri sizler için listeledik.)

 • Bilgisayarınızı temizlemek ve optimize etmek için kullanışlı bir programdır.
 • Optimizasyon sayesinde bilgisayarınızdan alamadığınız performansın tamamını alabileceksiniz.
 • Performans İyileştiricisi ve Sistem Bakımı vb. Gibi farklı modülleri sayesinde size zengin özellikler sunan bir bakım programıdır.
 • Aramaları basitleştirmek için bir favori listesi oluşturmanızı sağlar bu sayede her seferinde sizi uğraşmaktan kurtarır.

Ashampoo WinOptimizer 16 Sistem Gereksinimleri: (Ashampoo WinOptimizer 16 Türkçe programını ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 30 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?