Adobe Photoshop CS3 Extended İndir
0,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 0,00 / 5 (0)
Adobe Photoshop CS3 Extended İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v10.0.1

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Adobe Photoshop CS3 Extended İndir

John Rambo
08 Nis 2019
Yorum Yok

Adobe Photoshop CS3 Extended İndirAdobe Photoshop CS3 Extended, 3B görüntüleri 2B kompozitlere dahil etmenin yanı sıra çok çeşitli resim düzenleme ve hareketli grafik seçeneklerinin bir araya getirilmesini sağlayan etkileyici ve çok güçlü bir programdır. Dilerseniz Adobe‘nin diğer bir grafik tasarım programı olan Adobe Photoshop CC 2019 programını da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Photoshop CS3 Extended, kullanıcıların 3B görüntüleri işlemesini sağlar ve hareket tabanlı görüntülerin oluşturulmasını kolaylaştırır. 3B içeriği görselleştirmenize ve 2B kompozitlere eklemenize izin verecek 3B formatları destekliyor. Bu uygulama CAD formatlarını kabul etme yeteneğine sahiptir ve 3B alanda modelleri görüntüleme, döndürme veya işleme olanaklarını sunar. Aynı zamanda çok çeşitli ön ayar çeşitleri, grafik filtreleri ve zengin görüntü desteği ile birlikte gelir ve ayrıca dijital görüntülemeye 3D manipülasyonu da ekler. Kesin bir notla, Adobe Photoshop CS3 Extended‘ın 3B görüntüleri 2D kompozisyonlara dönüştürmenize ve eklemenize izin veren etkileyici bir program olduğunu söyleyebiliriz. Diğer grafik tasarım programları için Grafik Tasarım kategorimizi ziyaret edin.

Adobe Photoshop CS3 Extended’ın Özellikleri: (Aşağıda, Adobe Photoshop CS3 Extended‘ı ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikler bulunmaktadır.)

 • 3B görüntüleri 2B kompozitlere dahil etmenin yanı sıra görüntülemenizi sağlayacak etkileyici ve çok güçlü bir programdır.
 • Hareketli grafik seçeneklerinin yanı sıra çok çeşitli resim düzenlemeleri sunar.
 • Kullanıcıların 3D görüntüleri işlemesini sağlar ve hareket tabanlı görüntülerin oluşturulmasını kolaylaştırır.
 • 3B içeriği görselleştirmenize ve 2B kompozitlere eklemenize izin veren 3B formatları için destek eklendi.
 • CAD formatlarını kabul etme yeteneğine sahiptir ve 3B alanda modelleri görüntüleme, döndürme veya işleme olanaklarını sunar.
 • Çok çeşitli ön ayarlarla, grafik filtrelerin yanı sıra zengin görüntü desteğiyle birlikte gelir ve ayrıca dijital görüntülemeye 3B manipülasyon sunar.

Adobe Photoshop CS3 Extended için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Photoshop CS3 Extended‘ı ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?